Centrum stomatologii
Uśmiechnij mi się

Innowacyjny sprzęt wykorzystywany przez dentystów w UŚMIECHNIJ MI SIĘ zapewnia najwyższą jakość leczenia i diagnostyki.

Dzięki zaawansowanym technologiom nasi stomatolodzy w Oświęcimiu leczą precyzyjnie i mogą gwarantować pacjentom długotrwałe efekty leczenia.

Przykładamy bardzo dużą uwagę do szczegółów, dlatego komputerowe projektowanie implantów zębowych i uzupełnień protetycznych to u nas codzienność. Stosujemy cyfrowe skanery wewnątrzustne, które są dokładne i komfortowe dla pacjenta, a lekarzom otwierają nieograniczone możliwości projektowania uzupełnień idealnie odzwierciedlających zęby naturalne.

Bruksizm to już nie problem!

Bruksizm, czyli niekontrolowane zaciskanie lub zgrzytanie zębami, może być jednym z objawów tzw. choroby okluzyjnej. Polega ona na nieprawidłowym kontakcie zębów górnej i dolnej szczęki, a jej efektem może być m.in. ból, zniszczenie lub rozchwianie zębów, degeneracja stawów. W UŚMIECHNIJ MI SIĘ stosujemy system cyfrowej analizy zwarcia T-Scan Novus firmy Tekscan, który rejestruje i analizuje siły kontaktów zwarciowych w czasie, za pomocą ultracienkich czujników elektronicznych. Na podstawie uzyskanych danych cyfrowych lekarz precyzuje interferencje okluzyjne, koryguje je szybko i dokładnie, a Ty cieszysz się trwałymi efektami.

Pracujemy również w systemie Cadiax®.

To nowoczesna koncepcja diagnostyki i analizy czynnościowej, która pozwala na szczegółowe analizowanie ruchów kłykci stawowych i osi zawiasowej, programowanie artykulatora (urządzenie do symulacji zmian ustawienia układu szczęk) i planowanie leczenia. Cadiax® umożliwia indywidualizację odbudowy protetycznej, kontrolę procedur laboratoryjnych, dokumentacji danych i weryfikację leczenia. Dzięki niemu wcześniej rozpoznajemy zaburzenia czynnościowe i wykluczamy ewentualne błędy wykonywanych prac protetycznych.

Nasz sprzęt i aparatura medyczna pochodzą od producentów, którzy są liderami na rynku w zakresie nowoczesności, innowacyjności, bezpieczeństwa i ergonomii.

Nasz sprzęt i aparatura medyczna
pochodzą od producentów,
którzy są liderami na rynku
w zakresie nowoczesności,
innowacyjności, bezpieczeństwa
i ergonomii.