Centrum stomatologii
Uśmiechnij mi się

Pracownia Tomografii Stomatologicznej 3D w Centrum UŚMIECHNIJ MI SIĘ oferuje niezwykle szerokie możliwości diagnostyczne.

W związku ze współpracą z firmą Optident nasi dentyści w Oświęcimiu dysponują wysokiej klasy tomografem stomatologicznym amerykańskiego koncernu Carestream Dental – lidera w dziedzinie obrazowania RTG w stomatologii. Dzięki unikalnej możliwości łączenia trzech technologii: pantomografii, cefalometrii i obrazowania w trójwymiarze, System Carestream CS 9600  jest doskonałym i kompletnym narzędziem do precyzyjnej diagnostyki zewnątrzustnej, co znacznie ułatwia podjęcie trafnej decyzji odnośnie dalszego leczenia.

Pozycjonowanie oparte na sztucznej inteligencji

Dzięki innowacjom, takim jak Asystent Pozycjonowania na żywo, kamerom wideo i sztucznej inteligencji (AI), CS 9600 został zaprojektowany tak, aby dostarczać dokładniejsze skany już za pierwszym razem, zapewniając spójne wyniki w czasie. System rejestruje parametry każdego pacjenta, dzięki czemu obrazowanie kontrolne może być powtarzalne za jednym dotknięciem.

Skan pełnej szczęki w najwyższej rozdzielczości.
Obrazy bardzo wysokiej rozdzielczości (do 75 mikronów) są idealne dla potrzeb endodontycznych. CS 9600 zapewnia możliwość rejestrowania nawet pełnych skanów ust w najwyższej rozdzielczości.
I co niezmiernie istotne:
Obrazowanie niskodawkowe.
Tryb niskiej dawki jest dostępny zarówno dla badań 2D, 3D
i zapewnia obrazy 3D przy dawce niższej nawet o 86% niż obrazy panoramiczne 2D.²

A jeśli decydujesz się na implant zębowy, to dzięki naszemu tomografowi diagnozę uzyskasz od ręki, co znacznie skróci czas Twojego leczenia.

Nasz nowoczesny tomograf CS 9600  wykorzystujemy nie tylko w implantologii.

Dzięki dużemu polu obrazowania oceniamy za jego pomocą stan nie tylko uzębienia czy zatok, ale także bardzo istotnych w nowoczesnym leczeniu kondycje stawów skroniowo-żuchwowych. Korzystają z niego również stomatolodzy specjalizujący się w endodoncji, protetyce, chirurgii, ortodoncji, okluzji, stomatognatyce i leczeniu najmłodszych pacjentów. W tym ostatnim przypadku bezpieczne, szybkie i nieuciążliwe metody liczą się przecież najbardziej. Dzięki szybkiemu diagnozowaniu gabinet stomatologiczny staje się dla dzieci miejscem bardziej przyjaznym.

Technologia pojedynczej ekspozycji „One Shot” i inteligentny system kontroli dawki, uchroni Cię przed koniecznością powtórzenia zdjęcia ze względu na poruszenie się i dobierze odpowiednią dawkę do postury i masy ciała. Już teraz możesz skorzystać z nowoczesnej stomatologii XXI wieku.

Wszystkie badania w jednym miejscu.

Wykonujemy badania tomograficzne (niezbędne w implantologii, chirurgii, leczeniu stawów, zatok i leczeniu kanałowym), cefalometryczne (ortodoncja) i pantomograficzne (stomatologia ogólna, chirurgia i ortodoncja). Oszczędzamy czas, dlatego w naszym centrum stomatologicznym w Oświęcimiu wszystkie badania wykonasz w jednym miejscu podczas jednej wizyty. Jesteśmy pewni, że Twój uśmiech jest tego wart.

Nasi dentyści w Oświęcimiu dysponują światowej klasy zapleczem technologicznym.