Centrum stomatologii
Uśmiechnij mi się

The WandTM to komputerowe i bezstrzykawkowe urządzenie służące do podawania znieczulenia przed leczeniem stomatologicznym.

Zastosowane w nim rozwiązania sprawiają, że podawanie znieczulenia jest bezbolesne dla pacjenta. Wszystko za sprawą mikroprocesora, który kontroluje jego tempo.

W przypadku tradycyjnej strzykawki, znieczulenie jest wtłaczane pod dużym ciśnieniem. The WandTM sprawia, że jest stopniowo wchłaniane. Płyn jest podawany pod niskim ciśnieniem, dzięki czemu pacjent nie ma uczucia rozpierania tkanek i nie odczuwa bólu.

Bezbolesna wizyta u dentysty? W Centrum UMS w Oświęcimiu to możliwe!

Precyzja The WandTM, a także zastosowanie tzw. prędkości fizjologicznej, minimalizuje ryzyko wystąpienia wstrząsu, będącego efektem nieprecyzyjnego określenia dawki lub podania znieczulenia bezpośrednio do naczynia krwionośnego.

The WandTM jest rozwiązaniem, z którego chętnie korzystają nasi pacjenci, do tej pory obawiający się leczenia stomatologicznego kojarzonego z bólem. Urządzenie wykorzystujemy do podawania wszystkich znieczuleń miejscowych stosowanych w UŚMIECHNIJ MI SIĘ.

Środek znieczulający jest podawany pod niskim ciśnieniem, dzięki temu nie masz uczucia rozpierania tkanek i nie odczuwasz bólu.