Centrum stomatologii
Uśmiechnij mi się

Wizyta u stomatologa nie musi być obarczona długim oczekiwaniem. Podczas jednej wizyty uzupełnimy brakujące miejsca w uzębieniu, wykonamy precyzyjne i ładne licówki, korony, mosty, onleye i inlaye.
To rozwiązanie jest idealne dla wszystkich, którzy cenią precyzję, estetykę, nowoczesne rozwiązania i przede wszystkim swój czas.
Posiadając wysoce innowacyjny skaner wewnątrz ustny TRIOS® 3 firmy 3Shape nie pobieramy już wycisku w formie tradycyjnej tylko wyniku komfortowego dla Ciebie cyfrowego skanu.

Na podstawie cyfrowego wycisku lekarz i technik, projektują w zaawansowanym oprogramowaniu 3D kształt i wygląd zęba, w celu uzyskania najlepszego efektu anatomicznego jak również maksymalną poprawę estetyki uśmiechu. Następnie tak przygotowane prace trafiają do frezarki Roland. Cały proces odbudowy zęba w tej technologii możemy wykonać w ciągu jedynie 2 godzin. Wiemy że Twój czas jest cenny dlatego w Uśmiechnij Mi Się stawiamy na innowacyjne technologię aby droga do pięknego i zdrowego uśmiechu była jak najkrótsza. Zapraszamy

CAD/CAM korona na jednej
wizycie - wiemy, że Twój czas
jest cenny.

Loading...