Centrum stomatologii
Uśmiechnij mi się

Leczenie stomatologiczne nie musi zabierać dużo czasu.

Podczas jednej wizyty uzupełnimy braki w uzębieniu, wykonamy estetyczne i precyzyjne licówki, korony, mosty, kosmetyczne wypełnienia onlay i inlay (kosmetyczne wypełnienia w koronie zęba, stosowane w sytuacji dużych ubytków i alternatywa wypełnień tradycyjnych). To rozwiązanie jest idealne dla wszystkich, którzy prócz precyzji, estetyki i nowoczesnych rozwiązań, cenią sobie także swój czas.

Nowoczesne rozwiązania pozwalają nam skrócić drogę do pięknego uśmiechu. Jednym z najlepszych narzędzi jest technologia CAD/CAM, czyli specjalistyczne oprogramowanie służące do komputerowego wspomagania projektowania (Computer Aided Design) i wytwarzania uzupełnień (Computer Aided Manufacturing). Technologia ta wykorzystywana jest z powodzeniem w różnych gałęziach przemysłu, a od pewnego czasu robi też oszałamiającą karierę w stomatologii.

Jak działa CAD/CAM?

Dzięki technikom cyfrowym dentyści w UŚMIECHNIJ MI SIĘ nie wykonują już tradycyjnych wycisków, których pobieranie jest procesem czasochłonnym, obarczonym ryzykiem błędu i mało komfortowym dla pacjenta.

Zamiast tego wykorzystujemy wysoce innowacyjny skaner wewnątrzustny TRIOS® 3 duńskiej firmy 3Shape, pioniera i lidera w branży. Skaner wykonuje serię zdjęć, na podstawie których tworzony jest trójwymiarowy wirtualny model, w sposób perfekcyjny obrazujący wnętrze jamy ustnej pacjenta.

Zaawansowane oprogramowanie 3D jest następnie wykorzystywane przez stomatologa i technika do zaprojektowania kształtu i wyglądu zęba w taki sposób, żeby uzyskać jak najlepszy efekt anatomiczny i maksymalną poprawę estetyki uśmiechu. Tak przygotowane prace protetyczne trafiają do specjalistycznej, sterowanej komputerowo frezarki Roland, która gwarantuje pełną precyzję realizacji uzupełnienia.

Cały proces odbudowy zęba w technologii CAD/CAM możemy wykonać w ciągu dwóch godzin!

Wiemy, że Twój czas jest cenny, dlatego w UŚMIECHNIJ MI SIĘ stawiamy na innowacyjne technologie, aby droga do pięknego i zdrowego uśmiechu była jak najkrótsza.

Skomplikowana odbudowa zęba w dwie godziny? Z technologią CAD/CAM to możliwe!