Centrum stomatologii
Uśmiechnij mi się

Dla dzieci mamy kolorowe „plomby” – wypełnienia w kolorach różu, złota, zieleni, błękitu czy pomarańczy. Wybór koloru staje się zabawą!

Mali pacjenci mogą u nas liczyć na przyjazną atmosferę i pełną akceptację dla ich obaw i potrzeb. A na wszelki wypadek w naszym centrum stomatologii w Oświęcimiu mamy też dla nich spory zasób nagród!

Wiemy, że to inwestycja w przyszłość, dlatego nauczymy Twoją pociechę dbać o zęby. Jako stomatolodzy jesteśmy świadomi, jak istotne jest wyrobienie w dziecku właściwych nawyków związanych z higieną jamy ustnej. Jako rodzice zdajemy sobie sprawę, że to bywa trudne, ale – uwierz nam – potrafimy przekonywać do dbania o zęby z uśmiechem i skutecznie!

W zapobieganiu rozwojowi próchnicy u naszych małych pacjentów pomocne jest między innymi lakierowanie. Jest to zabieg polegający na pokryciu powierzchni zęba lakierem fluorowym zawierającym większą dawkę fluoru niż pasta do zębów i uwalniającym go dużo wolniej.

Naszym małym pacjentom proponujemy także lakowanie, polegające na blokowaniu wnikania bakterii próchnicotwórczych w głąb zęba. Bo przecież nie ma nic piękniejszego niż zdrowy uśmiech dziecka.

Wiemy, że to inwestycja w przyszłość,
dlatego nauczymy Twoją pociechę dbać o zęby.