Centrum stomatologii
Uśmiechnij mi się

Dla dzieci mamy kolorowe „plomby” – wypełnienia w kolorach różu, złota, zieleni, błękitu czy pomarańczy. Do wyboru, do koloru! Mali pacjenci mogą u nas liczyć na przyjazną atmosferę i pełną akceptację dla ich obaw i potrzeb. A na wszelki wypadek mamy też dla nich spory zasób nagród!

Wiemy, że to inwestycja w przyszłość, dlatego nauczymy Wasze pociechy dbać o zęby. Jako lekarze jesteśmy świadomi, jak istotne jest wyrobienie w dziecku właściwych nawyków związanych z higieną jamy ustnej. Jako rodzice zdajemy sobie sprawę, że to bywa trudne, ale – uwierzcie nam – potrafimy przekonywać do dbania o zęby z uśmiechem i skutecznie!

W zapobieganiu rozwojowi próchnicy u naszych małych pacjentów pomocne jest między innymi lakierowanie. Jest to zabieg polegający na pokryciu powierzchni zęba lakierem fluorowym zawierającym większą dawkę fluoru, niż pasta do zębów i uwalniającym go dużo wolniej.

Naszym małym pacjentom proponujemy także lakowanie, polegające na blokowaniu wnikania bakterii próchnicotwórczych wgłąb zęba. Bo przecież nie ma nic piękniejszego, niż uśmiech dziecka.

Nie ma nic piękniejszego
niż uśmiech dziecka.

Loading...