Centrum stomatologii
Uśmiechnij mi się

W zakres stomatologii zachowawczej wchodzi leczenie skutków najbardziej rozpowszechnionej choroby zębów, jaką jest próchnica.

Jej objawy zna niestety prawie każdy. Próchnica powoduje nieestetyczne plamy na zębach, ubytki twardych części zębów czy uszkodzenia wewnętrznej tkanki zęba – miazgi. Nieleczona może prowadzić do obumarcia zęba i konieczności jego usunięcia. Może mieć również wpływ na zdrowie całego organizmu. Stany zapalne w obrębie nerek i serca, reumatoidalne zapalenie stawów czy nawet sepsa – pierwotną przyczyną wszystkich tych problemów może być nieleczona próchnica. Dlatego w walce z próchnicą nie idziemy na kompromisy.

Na szczęście próchnicę można skutecznie leczyć, a możliwości w tej dziedzinie są dziś o wiele większe niż jeszcze kilka lat temu.

W leczeniu próchnicy dokonał się niebywały postęp, a specjaliści w UŚMIECHNIJ MI SIĘ trzymają rękę na pulsie. Jeśli szukasz w Oświęcimiu dentysty, który jest na czasie, zapraszamy do nas! Korzystamy najnowocześniejszych technologii oraz wiedzy i doświadczenia naszych lekarzy, żeby zaoferować Ci jakość leczenia na najwyższym poziomie. Wypełnienia, nazywane potocznie „plombami” wykonujemy z wysokiej klasy materiałów, żeby uzyskać zęby idealnie oddające strukturę i barwę naturalnych. Wiemy, że będą służyć przez długie lata.

W walce z próchnicą nie idziemy na kompromisy.
Zapewniamy jakość leczenia na najwyższym poziomie.